English
KURUMSAL
Genel Müdür
Anasayfa  /  KURUMSAL  /  Genel Müdür
Trafiğe katılan araç sayısının her geçen gün artması kuşkusuz yaşam standartlarını da olumsuz yönde etkilemektedir. Park yeri aramak için harcanan sürelerin uzaması, trafiğin, gürültünün ve hava kirliliğinin artmasına neden olmakla birlikte, trafik yoğunluğunun çözümünü daha zor bir sorun haline gelmiştir…

Ulaşım sisteminin temelini trafik akışı, toplu taşıma uygulamaları ve parklanma gibi ana unsurlar oluşturmaktadır. Ekonomik gelişmelerle beraber araç kullanımı da hızla çoğalmakta, bu da ulaşımın temel unsurlarından olan parklanma gereksinimini arttırmaktadır. Şehrimizde bu süreci son yıllarda ziyadesiyle yaşamaktadır.

İmar A.Ş. kentimizin önemli sorunlarından biri olan trafik yoğunluğu ve park sorununa çözüm üretmek amacıyla yeni uygulamaları ve modern otoparkları hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu bağlamda “Etkin ve Kaliteli hizmet anlayışı” ile yola çıkan şirketimiz mevcut otoparkların kapasitesini artırarak, kentimizin belirli noktalarında ulaşım altyapısına güncel teknoloji ve nitelikli ekibiyle çözüm üreterek park etme kültürünün oluşumuna katkı sağlamaktadır.

Bugüne kadar bizlere destek veren Kayseri Büyükşehir Belediyesi, zabıta, emniyet, medya ve kıymetli Kayseri halkına teşekkür ediyoruz.

Saygılarımla…

Yakup DİNÇ

Genel Müdür

2013 © Kayseri İmar ve İnşaat Tic. A.Ş.